نرم افزاری ساده و قوی برای بازیابی اطلاعات

نرم افزاری ساده و قوی برای بازیابی اطلاعات

نرم افزاری ساده و قوی برای بازیابی اطلاعات
توضیحات

Wondershare Data Recovery با نام جدید Wondershare Recoverit نرم افزاری ساده و قوی برای بازیابی اطلاعات شماست. این برنامه نیز همانند سایر رقبا یکی از برنامه های مطرح بازار در حوزه بازیابی داده هاست. با استفاده از این نرم افزار هر نوع داده ای و به هر دلیلی که از سیستمتان حذف شده باشد قابل بازیابی است. به کمک این نرم افزار کاربران میتوانند فایلهایی که از سطح بازیافت ویندوز حذف کرده اند را بازیابی کنند، میتوانند پارتیشن هایی که دچار مشکل شده اند و اطلاعاتشان مثلا به علت فرمت کردن از بین رفته است را بازیابی کنند و یا حتی داده ها و کلیدهای رجیستری نیز در این برنامه قابل بازیابی است.

همانطور که میدانید اکثر برنامه های بازیابی دارای دو حالت اسکن سطحی و عمیق دیسک برای بازیابی فایلهای شما هستند، Wondershare Data Recovery نیز همین قابلیت را دارا میباشد. البته در حالت اسکن عمیق با توجه به حجم محل اسکن، سرعت سیستم و … ممکن است زمان زیادی تا اتمام کار اسکن طول بکشد به همین خاطر این برنامه قابلیت متوقف کردن و ادامه دادن عملیات را در اختیار کاربر قرار میدهد تا بتواند در مقاطع زمانی مختلف عملیات بازیابی را ادامه دهد. این برنامه از واسط کاربری زیبا و جمع و جوری برخوردار است و تمامی عملیات بازیابی با استفاده از ویزاردهایی مرحله به مرحله به کاربر نشان داده میشود که باعث سادگی هر چه بیشتر استفاده از برنامه خواهد شد. این نرم افزار توانمند قابلیت بازیابی از انواع رسانه های ذخیره سازی اعم از هارد دیسک، مموری کارت، فلش مموری و حتی دیسک های فشرده را دارا میباشد.
سیستم مورد نیاز
Wondershare Data Recovery Compatibility:

Operating System: Windows 10/8.1/8/7/Vista/XP; Mac OS X 10.11(El Capitan), 10.10(Yosemite), 10.9(Mavericks), 10.8, 10.7, or 10.6
CPU: 1GHz (32 bit or 64 bit)
RAM: 256 MB or more of RAM (1024MB Recommended)
Hard Disk Space: 100 MB and above free space
منبع:دانلودلی