معرفی ارز تلگرام

معرفی ارز تلگرام

گرام ارز دیجیتال تلگرام
شرکت تلگرام هم اکنون یکی از شرکت های معروف دنیا می باشد . این شرکت معروف ترین محصول خود یعنی اپلیکیشن تلگرام را به بازار عرضه داشته و هر چند ماه نسخه جدیدی از آن را به بازار عرضه می کند قابلیت های جدیدی را به آن می افزاید . آرین نسخه ی تلگرام آپ تلگرام ایکس بود که قابلیت های جدیدی به آن افزود و سرعت تلگرام را بالا برد . برخی از آپدیت هایی که از گذشته تاکنون به آن افزوده گردید گروه ها و سوپر گروه ها و کانال ها و افزایش ظرفیت های آن ها بود و در ستینگ و دیگر قسمت های آن همواره قابلیت های جدیدی به آن افزوده گردیده است .

این روزها که بحث بازار ارزهای دیجیتال و پول های مجازی داغ گردیده است و از گوشه و کنار دنیا هر روزه شاهدیم که شرکت های مختلف و حتی شرکت های ورشکسته ارزها و توکن های خود را به بازار عرضه می کنند شرکت تلگرام نیز از این قافله عقب نمانده است و در صدد است ارز دیجیتال خود به نام گرام را به بازار عرضه کند . طبق گفته ی پاول دورف این ارز دیجیتال که در چند ماه آتی قرار است به بازار عرضه گردد به مانند دیگر ارزهای دیجیتال بر بستر بلاک چین قرار خواهد گرفت .

از نکات مثبت گرام و اقبال بازار آن همین بس که اپ تلگرام یک اپ کاربردی است و کاربران بسیاری در گوشه و کنار دنیا دارد و طبق آمار بیش از دویست میلیون کاربر دارد . طبق گفته پاول دورف مالک و مدیر عامل تلگرام کیف پول گرام یا همان والت بر روی آپ تلگرام قرار خواهد گرفت به گونه ای که آپدیت جدید تلگرام این والت را نیز به همراه خواهد داشت . از این رو دیگر نیازی به نصب یک ولت یا کیف پول جدید نخواهد بود .

از طرفی بسیاری از کسب و کارهایی هستند که در داخل تلگرام به فعالیت مشغول هستند . این ارز دیجیتال می تواند این امکان را فراهم کند که آن ها مبادلات خود را به راحتی با گرام انجام دهند بدون هیچ نهاد واسط یا نظارتی  . .  . واز طرفی گرام خود را به راحتی با استفاده از این جامعه کابردی قالب خواهد کرد .
گمان می رود گرام بتواند در بین ده ارز برتر دنیا در بین بزرگان این بازار نظیر بیت کوین و اتریوم و ریپل و لایت کوین قرار گیرد. چندی پیش پاول دورف اعلام کرد پیش فروش خصوصی گرام تمام شده به گونه ای که تقریبا هشتاد درصد سرمایه مورد نیاز در پیش فروش خصوصی جذب گردیده است .

حال باید منتظر ماند و دید که گرام در بازار و مارکت جهانی چگونه قیمت گذاری خواهد شد و با چه اقبال بازاری مواجه خواهد گردید . یکی از عیوبی که این روزها بازار ارزهای دجیتال با آن روبروست نوسان های بسیار زیاد و نجومی این بازار است که اغلب سرمایه ی سرمایه داران به خطر انداخته می اندازد . اما ارزش بازار ارزهای دیجتال هم اکنون زیر نیم تریلیون دلار قرار دارد و این انتظار می رود که تا چند سال آتی ارزش این بازار به چند تریلیون دلار برسد . از این رو انتظار سود کلان بردن از این بازار زیاد دور از دسترس نیست .
اما نکته ای که در این جا قصد به اشاره به آن داریم برای تازه واردان به این بازار این است که با مفهوم تتر آشنایشان کنیم . تتر یا همان دلار مجازی یکی از ارزهای معیار بازار است که همواره قیمت آن برابر با یک دلار می باشد و سرمایه گذارن و تریدرهای این بازار می توانند در روندهای نزولی با تبدیل سرمایه خود از بیت کوین و سایر آلت کوین ها به تتر اصل سرمایه و سودهای خود را حفظ کرده و از کاهش آن جلوگیری کنند و در قیمت های پایین دوباره ارز مد نظر خود را خرید کنند و از سود بسیار زیادی منتفع گردند . پیشنهاد این است که قبل از ورود به هر بازاری درباره ی آن بازار مطالعه کرده و با ریسک های آن آشنا شده و هم چنین اصولا در امر سرمایه گذاری باید مدیریت سرمایه انجام داد و اصطلاحا تمام تخم مرغ ها را در یک سبد قرار نداد .

منبع coinextend com